دستگاه تلقیح

 دستگاه تلقیح مصنوعی ملکه زنبور عسل و مشخصات آن

ساخت شرکت تلقیح ملکهٔ زنبور عسل الوند : مدل 101

شمارهٔ ثبت دستگاه : ۶۴۸۲۷

این دستگاه یکی از جدیدترین و بهترين دستگاههایی میباشد که طراحی و ساخت آن در داخل کشور انجام شده وتوانسته  نواقص دستگاههایی مانند Swienty یا Schley را برطرف سازد و علاوه بر آن از امکان اسپرم گیری و تلقیح ساده با سرعت بالا و در عین حال انتقال آلودگی کمتری  را دارا می باشد. و با توجه به اینکه یک توليد داخلی است، ازقیمت مناسب تری نسبت به دستگاههای خارجی برخوردار استلازم به تذکر می باشد که این دستگاه از سوی مرکز تحقیقاتی  پژوهشی  پرورش زنبورعسل ایالتِ هسنِ کشور آلمان ، بینن انستیوت کریشهاین (Bieneninstitut Kirchhain) موردِ برسی و تائید کامل قرار گرفته و در شروع  برگذاری دورهای آموزشی تلقیح  مصنوعی ، به عنوان یک دستگاه  مدرن و کاملا” مناسب برای کارآموزان  و همینطور افراد با  تجربه  که مشتاق هستند  راحت و دقیقتر به  امر تلقیح  ملکه  بپردازند ، پیشنهاد می شود . به این دلیل که  این دستگاه  از دو سیستم  متفاوت ( با کنترل دقیق و سرعت پایین و یا سرعت بالا و کنترل نسبی ) برخوردار می باشد. دستگاهی که مشاهده می فرمائید از سوی ادارهٔ کل ثبت مالکیت صنعتی به عنوان یک اختراع  به شمارهٔ ۶۴۸۲۷ به نام اینجانب علی عطائیان  به ثبت رسیده است.  که  متقاضیان عزیز

.می توانید  پس از خرید دستگاه  از خدمات  گارانتی دستگاه  تا  یکسال بعد از فروش بهرمند شوید 

مدل:102

جدیدترین مدل:103

:مزایای قابل توجه دستگاه تلقیح

. تمامی قطعات دستگاه به جزٔپايهٔ اصلی ازقابلیت انعطاف پذیری بالایی درتمامی جهت های دلخواه برخوردار  باشد- 

– استفاده و نصب هر نوع سرنگ تلقيح بر روی دستگاه امکان پذير میباشد.

– در اختيار گذاردن فضايی  کاملا” مناسب  به منظور جمع آوری  اسپرم.

امکان بهره بری این دستگاه  از هر نوع قلااب نيشی و قلاب  شکمی موجود در بازار. 

– برخوردار بودن اين دستگاه از دقيق ترين ومطمين ترين سرنگ تلقيح  موجود در بازار جهانی . 

– برخورداری این دستگاه از سیستم کاملا” جدید حلقهٔ نیش گیر که مشکلات باز کردن مجرای ورودی کانال انتقال اسپرم را تا ۷۰ دصد کاهش می دهد .

– داشتن امتیازِ قیمتی کاملا” مناسب و موجود بودن لوازم يدکی این دستگاه در داخل کشور، نسبت به دستگا های خارجی.

در این دستگاه فقط از سیستم کشش رانشی استفاده می شود که توانایی سرعت عمل بالایی را دارد. به ویژه که در این مدل  می توانید هم ازسیستم حلقه نیش گیر جدید استفاده نمود و هم از قلاب نیش گیر سوراخ دارِ مدل قدیمی. چنانچه بتوانید از این دستگاه به درستی استفاده نمایید، بهیچ وجه هیچ نوع دستگاهی را نمی توانید بر آن ترجیح دهید.

» شما میتوانيد به منظورسفارش  کامل این دستگاه  تلقیح مصنوعی ملکهٔ زنبورعسل که  یکی از بهترین دستگاههای موجود دربازار جهانی می باشد و امتیاز ثبت  وطراحی و نظارتِ بر ساخت آن ، در انحصار شخص تولید کننده است ، با ما ارتباط بر قرار نمایید.                     مهندس علی عطائیان.